Избрана Производи

нашата приказна

DeZhou HeShuo optoelectronic technology co., ltd. is a high-tech enterprise integrating scientific research, design, manufacturing, installation and debugging of solar energy and photovoltaic power generation.Компанијата се наоѓа во градот Dezhou, провинцијата Шандонг, Кина, со удобен transportation.The компанијата главно се занимава со соларна енергија светилки (вклучувајќи соларни уличната светилка, LED уличната светилка, пејзаж градина светилка и така натаму сите видови на светилки

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања


WhatsApp Онлајн Chat!